Nejčastěji se setkáváme s těmito dotazy:

Je možné používat aplikaci Facman pro správu revizí také v terénu?

Ano. Tento software je navržený tak, abyste ho mohli používat jak na mobilním zařízení v terénu, tak i v kanceláři nebo doma na stolním PC. Výhoda možného využítí na mobilu spočívá v tom, že umožňuje velkou část revizních úkonů dokončit přímo na kontrolovaném místě. Ve webovém prohlížeči na PC je pak možné dodatečně dopsat obsáhlejší texty a doplnit je i o soubory v přílohách.

Dokáže aplikace ohlídat termíny blížících se revizí?

Samozřejmě, i na tohle jsme při vývoji softwaru mysleli. Aplikace sama zobrazí upozornění ještě před uplynutím expirační doby. Projeví se to zabarvením dané revize v administraci a ještě odešle e-mail s upomínkou. Odpadá stres z toho, že byste na nějakou kontrolu mohli zapomenout.

Kde mohu revizní software získat?

Stačí si online revizní software Facman jednoduše objednat přímo zde na webu. Na výběr máte ze tří variant aplikace: Basic, Standard a Pro. Můžete si zvolit předplatné na půl roku nebo na rok. Při platbě na celý rok získáte slevu 5 %. U verze Pro ušetříte volbou roční frekvence plateb až 1050 Kč.

Mohou se k vytvořeným revizím přidávat přílohy?

Ano. Můžete k jednotlivým revizím připojit také různé druhy souborů jako přílohy. Je možné vkládat nejen textové dokumenty, ale i obrázky a fotografie.

Kde budou vytvořené revizní zprávy uloženy?

Všechny revizní zprávy, které pomocí aplikace Facman vytvoříte, budou uloženy na serveru tvůrce softwaru. Společnost Agionet s r. o. se o bezpečí Vašich dat postará. Mají vlastní hosting. Nemusíte se obávat, že by mohlo dojít ke ztrátě dat.
Hostujeme naše servery v hostingovém centru společnosti Wedos, která splňuje certifikaci dle ISO 9001/14001/27001, servery splňují certifikaci TIER IV. Zálohy obsahu se provádějí denně.